Serwis okien to nie tylko wymiana uszczelek

Na www.serwismeteo.pl dowiesz się, jak zamówić serwis okien PCV Warszawa.

Cyklicznie wykonywany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w mieszkaniu i powstrzyma stratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona wykwalifikowany serwisant? Kiedy warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie otwierane, rozszczelniane oraz uchylane okna są narażone na wszelkiego typu uszkodzenia i wykrzywienia. Na stan okien oraz uszczelek negatywnie wpływają również warunki atmosferyczne – ekstremalny żar i mróz, śnieg czy światło słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w nienagannym stanie przez wiele lat. O ile łatwe czynności, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się zatrudnić zawodowca. Fachowcy oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują mechanizmy pracujące z trudem, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalny zespół serwisu okien wykona też wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy zlecać serwis okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pomaga zmniejszyć utratę ciepła nawet o 30%, co przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Zawodowcy zadbają zarówno o okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła. Specjalista może też zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez założenie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]