Sale do wynajęcia – gdzie zorganizować imprezy firmowe?

Tu poznasz aktualną ofertę sali do wynajęcia w Krakowie.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko weekendy integracyjne i plenerowe grille dla zatrudnionych i ich rodzin, które mają za zadanie stworzenie trwałych więzi między pracownikiem i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują ekskluzywne eventy, m.in. po to, by świętować zdobyte nagrody branżowe, a także różne szkolenia, konferencje i gale dla partnerów biznesowych. Takie wydarzenia muszą być stosownie zaplanowane, szczególnie jeśli mają być wykorzystane później w celu promocji marki.

Gdzie wyprawić galę firmową?

Jeżeli nie posiadamy w firmie przystosowanych pomieszczeń, w których uda się urządzać galę, warto szukać ofert wynajęcia lokali, które pomieszczą wszystkich zaproszonych uczestników eventu. Kluczowe jest, aby miejsce, w którym urządzamy imprezę współgrało swoim wystrojem do klasy planowanego wydarzenia. Ważne spotkania dla wspólników spółki, w trakcie których fetowane są jej sensacyjne osiągnięcia, nie mogą mieć miejsca w pierwszej lepszej sali. Warto w takich wypadkach urządzić imprezę w jedynym w swoim rodzaju miejscu, które wyraźnie uwydatni prestiż wydarzenia. A jeżeli na event poproszeni będą uczestnicy nie rezydujący w najbliższej okolicy sali należy postawić na lokal, znajdujący się obok bogatej bazy noclegowej, do której bez problemu można dotrzeć w kilkadziesiąt minut.

Planowanie imprezy firmowej – zapewnij gościom najlepszą obsługę

Planując imprezę firmową nie można nie uwzględnić tak ważkiej kwestii, jak zapewnienie uczestnikom zimnych oraz gorących napojów i przekąsek. Preferowanym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania solidnej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie w umówioną lokalizację wyśmienitych dań dla gości, ale również doradzi jakie potrawy uwzględnić w menu i zajmie się rozstawieniem stołów. W trakcie pokazowych imprez wskazane jest także zapewnienie obecnym na sali doskonałej obsługi. Wypada więc postawić na usługi firm cateringowych zatrudniających w swoim teamie wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko smakowite, ale i świetnie wyglądające dania, jak również kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne potrawy.

Kontakt z firmą:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]