Sala na 18 urodziny – jak ją wybrać i inne porady

Wejdź w to miejsce, jeżeli interesuje Cię aktualna oferta sali na urodziny w Krakowie.

Często z okazji imienin, różnych rocznic bądź urodzin nie planujemy żadnych przyjęć z krewnymi i przyjaciółmi, uznając, iż nie jest to konieczne. Lecz są takie momenty przełomowe życia, których stosowne obchodzenie jest w zasadzie obligatoryjne, a pierwszym z nich jest bezdyskusyjnie ukończenie 18 lat życia, innymi słowy – “osiemnastka”.

Wybierasz lokal na osiemnaste urodziny – niech ma dużą salą taneczną

Wraz z nadejściem pełnoletności wiele się zmienia w życiu nastolatka. Może on jako osoba dorosła kupować i spożywać alkohol, głosować w wyborach, może ubiegać się o stanowiska urzędnicze oraz założyć firmę. Jakkolwiek kończąc 18 lat raczej nie myśli się o tak oficjalnych zagadnieniach – dla młodzieży najistotniejsza jest sposobność wyprawienia ogromnej imprezy z przyjaciółmi. Da się po raz kolejny zrobić “domówkę”, ale czy taka zabawa będzie się szczególnie wyróżniać na tle tych wcześniejszych? Rzecz jasna, że nie będzie. Zatem lepszym wyjściem jest zamówienie sali na 18 urodziny. Nierzadko kilku przyjaciół decyduje się zorganizować razem przyjęcie urodzinowe, co wymaga wynajęcia odpowiednio przestronnej sali, ale równocześnie pozwala na ograniczenie jednostkowych wydatków. Szukając miejsca na imprezę urodzinową skoncentruj się na lokalach oferujących obszerną salę taneczną (trudno przecież jest wyobrazić sobie imprezę bez tańca), jak również na salach, które kooperują z profesjonalną firmą cateringową, która zapewni wyśmienite dania imprezowe. Chciałbyś się bawić w plenerze? Wynajmij lokal na urodziny z możliwością wyjścia do ogrodu – latem można rozstawić w nim duży namiot i wyprawić zabawę z grillem.

O co jeszcze musisz zadbać, kiedy organizujesz osiemnaste urodziny?

Nie da się ukryć osiemnastka to impreza, na której młodzi ludzie piją napoje wyskokowe. Polecamy w związku z tym obowiązkowo zadbać o to, żeby osoby niepełnoletnie, a wszak może ich być wiele wśród zaproszonych, nie miały dostępu do drinków z alkoholem.

Właściwa dekoracja sali również jest niesłychanie ważna, by uczestnicy do głębi wczuli się w ducha zabawy. Zalecamy więc wybrać lokal na urodziny, który zatroszczy się o ozdobienie przestrzeni zgodnie z podanych wytycznych, a także optymalnie rozstawi stoliki z przekąskami oraz napojami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na “osiemnastce” rewelacyjnie sprawdzi się menu kanapkowe, składające się z drobnych przekąskach “jeden kęs”, które łatwo skonsumować bez potrzeby siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dopasuje menu nie tylko do charakteru imprezy, ale także do potrzeb oraz budżetu klienta.

Kontakt z firmą:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]