Przyjęcia weselne – wybierając dom weselny rozważ kilka czynników

Oferta domu weselnego w Małopolsce w dobrej cenie. Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Ceremonia ślubna i następujące po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym krewni młodej pary oraz zaproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez wiele kolejnych miesięcy, a często nawet lat. Jeżeli państwo młodzi zdecydują się na urządzenie przyjęcia dla sporej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, jakiemu będą musieli stawić czoło, jest wybór najlepszego domu weselnego, w którym goście będą bawić się w ten wyjątkowy dzień w komfortowych warunkach.

Lokal na wesele – jakie okoliczności trzeba rozważyć?

Wybierając salę na wesele para młoda powinna uwzględnić parę istotnych czynników. W pierwszej kolejności musi ustalić liczbę zaproszonych znajomych i krewnych, by mieć pewność, że w wybranym domu weselnym bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Zaproszeni powinni mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest też, żeby mieli salę taneczną. Oprócz tego narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od kościoła znajduje się dom weselny oraz czy droga do niego będzie prosta. Jeżeli na uroczystość poproszeni są bliscy i przyjaciele mieszkający w innym województwie, powinno się szukać lokalu na wesele, w pobliżu którego znajduje się duża sieć hoteli. Trzecim zagadnieniem jest samo zaplanowanie wesela, a więc wybranie menu, dekoracja stołów i znalezienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego. Te czynności mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują pomoc w obszarze całościowej organizacji wesela.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – dom weselny na ponad stu gości

Narzeczeni z małopolski, w szczególności z Krakowa i okolic, mogą wyprawić zabawę weselną w szalenie malowniczym obiekcie, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach biesiady weselne wyprawia się od setek lat, a każde z nich ma królewską oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi podjąć 130 osób. Przyjęcie można wyprawić także w plenerze przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim zdoła bez problemu aż 350 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego w Balicach jest to, iż umiejscowiony jest tylko 12 km od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegową. Przejazd gości z kościoła do Pałacu nie trwa zwykle dłużej niż 30 minut.

Kontakt z firmą:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]