Profesjonalne sprzątanie grobów

Potrzebujesz sprawdzić, jak zamówić sprzątanie grobów Kraków? Na co czekasz? Koniecznie wejdź na http://www.pong-malopolska.pl.

Wygląd pomników naszych bliskich jest dowodem naszej pamięci. Nie zawsze niestety mamy czas, by się nimi zająć – nawet, kiedy groby zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Prawdziwe problemy stają się naszym udziałem jednak, kiedy naszych najbliższych pochowaliśmy w innej miejscowości – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to na szczęście, że miejsca spoczynku muszą zostać brudne – doskonałym rozwiązaniem okaże się wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega opisywana usługa?

Zainteresowanie opieką nad grobami – skąd się bierze?

Na podobną pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brakuje wolnej chwili – wśród klientów działających w tym sektorze przedsiębiorstw nietrudno znaleźć również ludzi w podeszłym wieku, którzy na sprzątanie grobów swoich krewnych po prostu nie mają siły. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują również inne usługi, czyli zakładanie ławek oraz doradztwo przy dopełnieniu najtrudniejszych formalności lub poprawienia liter.

Ceny opieki nad grobami

Stawki, jakie należy opłacić pracownikom czuwającym nad grobami naszych krewnych są bardzo różne. Zależne są w szczególności od zakresu pomocy – gdy zlecamy tylko pojedyncze czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu zł. Jeśli natomiast chcemy, by firma czyściła grób co trzydzieści dni, powinniśmy pogodzić się z kosztem rzędu czterystu złotych co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, że stawki zależne są także od wielkości grobów, zaś najdroższe będzie utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Kontakt z firmą:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]