Podróżuj spokojnie – Twoje auto poczeka na parkingu przy lotnisku

Tutaj uzyskasz więcej szczegółów o ofercie parkingu przy lotnisku w Balicach.

Wygoda, szybkość oraz sposobność trafienia także w bardzo oddalone miejsca świata – to najważniejsze plusy lotów samolotem, które sprawiły, iż tego rodzaju transport zdobył niebywałą popularność. Podróż, której elementem jest przelot samolotem, wiąże się jednakże z kilkoma uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie problem dojechania do portu lotniczego – a niemało osób w tym celu jest zmuszona wszak przebyć wiele kilometrów. Tak daleką trasę najlepiej jest pokonać swoim samochodem. Co jednakże zrobić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te oraz inne problemy połączone z dotarciem do portu lotniczego swoim samochodem rozwikła skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Utwardzony parking w Krakowie – leć spokojnie, twój pojazd jest w dobrych rękach

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez przeszkód przygotować swoją podróż tak, aby do lotniska dojechać swoim autem. Na miejscu mogą pozostawić go na prywatnym parkingu w nieznacznej odległości od samego lotniska. W czasie wyjazdu nie muszą naturalnie martwić się o swoje auto, gdyż parking gwarantuje jego pełną ochronę. Bezpieczeństwa naszych czterech kółek pilnować będą ochroniarze, a dodatkową asekurację stanowi monitoring. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja rezerwacji na jego stronie www, toteż nie trzeba martwić się, że po przyjeździe na parking nie będzie miejsca do postawienia auta. Parking jest prócz tego całkowicie utwardzony, co jest niezmiernie ważne podczas opadów śniegu lub deszczu.

Parking przy lotnisku w Balicach – możesz liczyć na asystę jego personelu

Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z usług parkingu monitorowanego w pobliżu lotnisku możemy liczyć też na liczne ułatwienia, dzięki którym podróż przebiegnie bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest oczywiście możliwość skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Prócz tego klienci mogą uzyskać wsparcie obsługi parkingu w wielu przypadkach, jak np. spadek ciśnienia w oponach albo rozładowany akumulator.

Kontakt z firmą:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]