Parking przy Balicach – zalety i udogodnienia

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się gdzie zaparkować samochód? Chcesz bez problemu dotrzeć na lotnisko, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z usług, które oferuje strzeżony parking w Balicach! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i jakie udogodnienia gwarantuje?

Parking przy Balicach – w bliskiej odległości od lotniska

Port lotniczy w Balicach jest położony na peryferiach Krakowa, co sprawia, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście dojazd własnym samochodem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i dźwigać ciężkich bagaży. Gdzie można zaparkować samochód na czas wylotu? Jak zatroszczyć się o jego ochronę przed intruzami? Remedium na te problemy okazuje się parking strzeżony położony blisko lotniska – miejsca dzieli tylko 1200 metrów, a transfer bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest busami, które pokonują trasę błyskawicznie. Warto zauważyć, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking w Balicach – kable rozruchowe i kompresor

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice składa się z ćwierć tysiąca miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest oświetlone i monitorowane przez 24 godziny na dobę, co gwarantuje ochronę przed osobami niepowołanymi. Do tego pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Samochód można zostawić nawet na kilka tygodni – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, a także skorzystać z łazienki. Obawiasz się, że po 2-tygodniowym urlopie za granicą nie będziesz w stanie odpalić samochodu? Parking strzeżony w Balicach posiada specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Postój można opłacić wygodnie przelewem internetowym lub bezpośrednio po przyjeździe.