Nigdy więcej problemów z dojazdem do Balic! O parkingu przy lotnisku

Zapoznaj się z ofertą parkingu przy Balicach.

Podróż samolotem staje się popularnym środkiem transportu, preferowanym przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, żeby udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać do portu lotniczego. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego auta, lecz to generuje problem: gdzie go zaparkować w trakcie naszego wyjazdu?

Twój samochód pod dobrą opieką – parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym wyjściem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o dowiezienie na lotnisko, a później o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż mnóstwo wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w podkrakowskich Balicach, powstały całodobowe parkingi, na których za niewielką opłatą można zostawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszym autem czuwa wyszkolona ochrona, , a pozostawione tam auta są ubezpieczone w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co oferują długoterminowe parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają także inne udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to razem z walizkami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed podróżą bagaż podręczny i zyskać pewność, że mieści się w dozwolonych limitach.

Kontakt z firmą:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]