Nie stresuj się weselem – zamów usługę cateringu weselnego

Organizacja wesel Kraków - usługa dostosowana do waszych potrzeb.

Spotkania okolicznościowe, które są na ogół ważnym zdarzeniem dla całej rodziny, takie jak śluby, chrzciny lub komunie, od wielu już lat nie są już organizowane w domu wyłącznie dla bliskiego kręgu krewnych i znajomych. Współcześnie są to imprezy, w których uczestniczy nieraz ponad stu gości. Zrozumiałe jest więc to, iż jedna osoba nie ma możliwości na własną rękę ułożyć jadłospisu, a następnie przyrządzać i podać dania uczestnikom imprezy, zwłaszcza, jeśli zabawa ma trwać wiele godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też wynikło spore zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Catering na wesele – wybierz zawodowych kelnerów i szefów kuchni

Organizacja imprezy weselnej to intensywny stres, spowodowany dziesiątkami godzin poświęconych na wybór dekoracji sali, ustalanie listy gości, wysyłanie zaproszeń i wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również potrzeba zagwarantowania odpowiedniej ilości przekąsek oraz trunków podawanych w czasie imprezy, a co najważniejsze – przyrządzanie ciepłych dań, które zachwycą gości i zgromadzą ich przy wspólnym stole. Obiad na imprezie weselnej musi mieć odpowiednią oprawę. Uczestnicy wszak oczekują tego, by stoły były wspaniale przystrojone i prawidłowo nakryte, dania były smakowite i widowiskowo skomponowane na talerzach, a także żeby kelnerzy w profesjonalny sposób podawała gościom kolejne posiłki. Wysoki stopień organizacji zapewnią tylko firmy cateringowe zatrudniające profesjonalnych kucharzy, managerów i kelnerów, gotowych na obsługę wydarzeń zarówno na świeżym powietrzu, jak i tych odbywających się w domach weselnych.

Catering na wesela – menu dopasowane do estetyki przyjęcia

Każdy typ przyjęcia okolicznościowego kieruje się własnymi normami, nie tylko w kwestii zabaw dla zaproszonych, ale również i oczekiwanych dań. Firmy cateringowe zwykle posiadają ułożoną wstępnie listę proponowanych dań głównych, przekąsek oraz napojów pasujących do estetyki wesel. Bazową ofertę można zobaczyć na stronie firmy albo dostać tę informację kontaktując się z jej reprezentantem. Zamawiający może więc sam ułożyć jadłospis z proponowanych dań. Powinno się jednak zaznaczyć, że firmy oferujące usługę cateringu weselnego są również otwarte na nowe pomysły i nierzadko na życzenie kontrahenta decydują się na przyrządzenie indywidualnych zestawów potraw.

Kontakt z firmą:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]