Na rodzinną imprezę zamów catering okolicznościowy. Sprawdź, dlaczego warto?

Catering okolicznościowy - skieruj się tu po więcej szczegółów o tej usłudze.

Niedługo nadejdzie ważne dla ciebie wydarzenie i pragniesz celebrować je wraz z krewnymi i kolegami. Niestety jest to znaczna grupa osób, które trzeba nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale także podjąć je pysznymi napojami i posiłkami. Możesz próbować przygotować je samemu, jednakże przy większej liczbie gości trudno jest znaleźć na to czas. Ponadto to twoja uroczystość i pragniesz się na niej wyśmienicie bawić, a nie kryć się w kuchni albo udawać kelnera. Z tej przyczyny przygotowanie menu na rodzinne święta rekomendujemy powierzyć firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – wynajęcie sali nie jest obecnie konieczne

Gdy przywołuje się usługę cateringu gros osób myśli przede wszystkim o eventach biznesowych czy cateringu na wesele. Jeszcze kilka lat temu punktem honoru pani domu było osobiste zaaranżowanie ważnych spotkań rodzinnych i wyłącznie przy faktycznie znacznej liczbie biesiadników rozpatrywała ona opcję zamówienia fachowego wsparcia w tym aspekcie. Tym bardziej, iż przez długie lata firmy cateringowe nie zapewniały obsługi niedużych rodzinnych zabaw, a często również tych dużych, o ile nie było to związane z rezerwacją sali. Obecnie catering okolicznościowy może zamówić każdy – więc czy zdecydujemy się wydzierżawić lokal czy postanowimy zorganizować event w swoim mieszkaniu albo ogrodzie, firma cateringowa jest w stanie dostarczyć nam w wybrane miejsce pyszne dania.

Catering okolicznościowy – menu na studniówki, chrzciny i komunie

Catering okolicznościowy jest ofertą na dowolne rodzinne święto. Wprawni kucharze bez trudu zaplanują menu współbrzmiące ze specyfiką wydarzenia, nieważne czy zamawiasz catering na imieniny, na komunię lub na chrzciny. Catering okolicznościowy to też obsługa studniówek, komersów oraz półmetków. Poszukując firmy świadczącej taką usługę zalecamy postawić na taką, która potrafi dopasować menu do potrzeb i – przede wszystkim –portfela osoby zamawiającej, jak również wszechstronnie obsłużyć wydarzenie, między innymi udostępniając wykwalifikowanych kelnerów czy oferując pomoc w ułożeniu i przyozdobieniu stołów.

Kontakt z firmą:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]