Jak wybrać salę na przyjęcie okolicznościowe?

Jeszcze nigdy nie spotkałeś tak dobrej oferty przyjęć okolicznościowych w Krakowie!

Kiedy ktoś myśli o planowaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, przeważnie naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z weselem. Jednakże huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami przyjeżdża grono krewnych z bliższej i dalszej rodziny, to również imprezy z okazji 18-tych urodzin, chrzciny oraz komunie. Gdy lista gości jest bardzo długa, zazwyczaj nie damy rady zorganizować przyjęcia oraz upichcić poczęstunku dla uczestników we własnym domu. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie odpowiedniej sali.

Planowanie przyjęcia okolicznościowego – warto skorzystać z pomocy firmy cateringowej

Każdy typ uroczystości wiąże się z różnymi potrzebami gości. W razie imprezy o bardzo rozrywkowym charakterze, jak np. osiemnastka lub przyjęcie imieninowe, w której będą brać udział głównie dorośli, zaproszonym należy przygotować nie tylko miejsce, gdzie spożyją w spokoju posiłek, ale i salę do tańczenia. Z drugiej strony imprezy, w których sporą grupę uczestników mogą stanowić kilkulatki, a więc komunie albo ceremonie chrztu, rekomenduje się urządzić w lokalu, który prócz wynajęcia sali w środku obiektu oferuje dodatkowo przestrzeń w ogrodzie. Dzięki zaoferowaniu dzieciom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, iż nie znudzą się za szybko zabawą i nie będą domagać się wczesnego powrotu do domu. Przekąski oferowane zaproszonym też muszą być dobrane do rodzaju przyjęcia. Planując takie wydarzenie najlepiej zatem sięgnąć po usługi firmy trudniącej się cateringiem, która zadba o smakowite potrawy, bufet z zakąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe w dworskich salach i w ogrodzie

Znalezienie lokalu na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużym mieście, jest dość proste, lecz niewiele ofert może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w Balicach nieopodal Krakowa. Od dekad w iście dworskim duchu odbywają się tu chrzciny, komunie i – oczywiście – zabawy weselne, które każdy z uczestników zapamięta na lata. W Pałacu można zająć jedną albo kilka sal, w których bez trudu można pomieścić nawet do 130 osób. Natomiast gdy impreza zostanie zorganizowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się aż 300 gości. Co istotne, obsługująca to miejsce firma cateringowa świadczy kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od przygotowania posiłków, przez rozstawienie oraz przystrojenie stolików, aż po profesjonalną załogę kelnerów i szefów kuchni.

Kontakt z firmą:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]