Catering na dowóz – organizacja wydarzeń i przyjęć na najwyższym poziomie

Sprawdź, kto ma w swojej ofercie catering Kraków. Kliknij tutaj.

Kiedy organizujesz ważny event firmowy lub prywatny, na który spraszasz dużą liczbę gości, raczej nie będziesz w stanie samodzielnie zadbać o poczęstunek dla uczestników. Nie każdą okoliczność da się obsłużyć kupując popularne przekąski i napoje w hipermarkecie – ważne eventy zazwyczaj potrzebują stosownej oprawy też w obszarze potraw. Zatem nie godzi się rozstawić na stolikach uczestników po prostu ciasteczek i oranżady. W takich przypadkach dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty firmy cateringowej.

Jakie typy cateringu oferują doświadczone firmy?

Profesjonalne firmy wykwalifikowane w dostarczaniu usług cateringowych na ogół proponują kilka jego rodzajów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej na chrzty, wesela albo urodziny, catering dla firm oraz catering świąteczny, innymi słowy przygotowanie posiłków na Wigilię. Oferty te są szczegółowo dopasowane do charakteru poszczególnych wydarzeń, przez co zwykle różnią sięmiędzy sobą np. ceną i wykazem dań proponowanych w danej usłudze. Decydując się na skorzystanie z usługi cateringu trzeba pamiętać, by w rozmowie z usługodawcą wyraźnie zaprezentować swoje oczekiwania, lecz jednocześnie być też otwartym na jego sugestie. W końcu dla caterera obsługa wydarzeń przeróżnego rodzaju to chleb powszedni, zatem doświadczenie nabyte w tym obszarze sprawia, iż może on podsunąć rozwiązania, które trafią w gust ogółu naszych gości.

Catering – ekipa wykwalifikowanych kelnerów i fenomenalne potrawy

Przygotowanie potraw nawet dla skromnej ilości gości może stać się znacznym problemem, głównie wówczas, jeśli jesteśmy zmuszeni wykonać to samodzielnie. Wynajęcie doświadczonej firmy cateringowej to więc spora oszczędność czasu, który możemy spożytkować na zaplanowanie innych istotnych aspektów wydarzenia. Daje to także sposobność poczęstowania gości fenomenalnymi posiłkami przyrządzonymi przez profesjonalnych kucharzy. Należy przy tym podkreślić, że istotną cechą dań oferowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale też ich prezentacja. Ponadto podmioty, które zajmują się obsługą dużych wydarzeń zapewniają też własną doświadczoną kadrę kelnerską.

Kontakt z firmą:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]