Wynajem szalunków dla ekip budowlanych

Wypożyczalnia szalunków - z bezkonkurencyjną ofertą zapoznasz się na abcszalunki.pl.

Szalowanie to jedna z najczęściej stosowanych na budowach technik. Na czym polega? Szalunek to pewnego typu forma, do której wylewany jest beton – zazwyczaj przy budowie fundamentów. Szalunki bardzo często robione są z drewna, jednak spotyka się także wersje wykonane z metalu, a czasem również plastiku. Pozostałymi niezbędnymi częściami szalunków są dźwigary oraz podpory, bo te umożliwiają wypracowanie odpowiednich efektów. Niestety ze względu na wysokie koszty nie wszystkie firmy remontowe mają własne szalunki. Jeśli okażą się potrzebne, mogą wszak po prostu je wypożyczyć – szczególnie, że wynajem szalunków to dziś naprawdę często spotykana usługa.

Wynajem szalunków – dla których ekip?

Zakup swoich szalunków będzie trafionym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw często otrzymujących zadanie budowy fundamentów, ponieważ jak przed chwilą wspomnieliśmy, są one do tego niezbędne. Jeżeli z kolei wykonywanie fundamentów nie jest główną usługą danej firmy, warto sprawdzić zalety, które oferuje nam wynajem szalunków. Czemu dobrze na niego postawić? Głównie ze względów finansowych – wynajęcie szalunków parę razy w sezonie okaże się bardziej opłacalne niż ich kupno. Dobrze nadmienić również o funkcjonalności, ponieważ trzymanie sporadycznie używanych szalunków może generować duże koszty.

Wynajem szalunków – jak znaleźć?

Kiedy zdecydujemy się na wynajem szalunków, warto dokładnie zastanowić się nad tym, jaka firma nam je zapewni. W jaki sposób ją znaleźć? Najlepiej wybrać usługi ekipy doświadczonej w dostawach sklejki dla firm budowlanych – w ten sposób zyskamy gwarancję tego, że szalunki będą wytrzymałe oraz funkcjonalne. Bardzo istotna okaże się też troska o klienta – w przypadku, kiedy coraz bliższy jest czas startu prac nie możemy pozwolić sobie na opóźnienia. W razie wahania się warto zaś wejść do sieci, by dowiedzieć się, co o ofercie danej firmy myślą dotychczasowi kontrahenci.

Kontakt z firmą:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]