Projekty budowlane dla firm i osób prywatnych

Projekty budowlane Kraków. Sprawdź, kto je wykonuje https://joannaklusak.com.

Biuro projektów świadczy zróżnicowany wachlarz usług – spełnia fantazje klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w praktycznym i wygodnym domu, ale też kieruje ofertę do instytucji czy firm. Architekt wykonuje pełny projekt budynku, a później czynnie dogląda przebiegu robót, projektuje przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, planuje renowację budynku lub występuje z propozycją aranżacji już istniejących rezydencji.

W czym wesprze Cię wykwalifikowane biuro projektów?

Szukasz nowatorskich, ciekawych projektów budowlanych? Chcesz, żeby Twój dom wyróżniał się od innych budynków w okolicy? A może potrzebujesz konceptu, który spowoduje, iż Twój dom będzie komfortowy, a zarazem funkcjonalny? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Pośród projektów dostępne są zarówno te inspirowane klasyczną stylistyką, jak i plany zgodne z obecnymi trendami architektonicznymi.

Biuro architektoniczne – co zaprojektowaliśmy

W portfolio mamy zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i wnętrz mieszkań oraz domów jednorodzinnych. Dotychczasowe realizacje to między innymi zakłady opiekuńczo-lecznicze, obiekty rekreacyjne, biura i mieszkania na wynajem. Organizacja przestrzeni i istota projektu dostosowywany jest do osobistych potrzeb klienta, a także specyfiki projektowanego budynku. Nasze biuro projektów może również zaplanować przestronne i praktyczne szafy wnękowe, dzięki którym możliwe jest najlepsze wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Kontakt z firmą:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]