Producent drzwi wewnętrznych – drewniane produkty standardowe i na wymiar

Uzyskaj więcej informacji o ofercie producenta drzwi wewnętrznych drewnianych na https://www.oknostol.com.pl.

Oknostol to przedsiębiorstwo, które może pochwalić się ponad 15-letnim doświadczeniem w produkcji wszelkiego rodzaju elementów stolarki okiennej i drzwiowej. Lata obecności na rynku spowodowały, iż jego pracownicy gwarantują klientom wysoką jakość usług oraz sporządzanych produktów. Ramy okienne firmy Oknostol cechuje nie tylko ich solidność, ale też wysoka ergonomia, uzyskane dzięki wykorzystaniu w toku ich produkcji nowoczesnych technologii. Poza oknami Oknostol wytwarza także drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy projektowaniu, produkcji i składaniu elementów stolarki otworowej ekspertami przedsiębiorstwa kieruje dbałość o zachowanie kilku wartości: zadowolenia konsumenta, pełnego komfortu eksploatacji produktów, ich najwyższej jakości, a także absolutnego bezpieczeństwa.

Oknostol – producent drzwi i okien

Oknostol jako producent drzwi drewnianych oraz okien cechuje się wysoką dbałością o jakość własnych produktów. Oferowane przez firmę drzwi drewniane na wymiar to świetne rozwiązanie dla wymagających klientów szukających całkowicie funkcjonalnych oraz wytrzymałych produktów. Zapewniają one lokatorom maksymalny komfort – wydajnie zabezpieczają przed zewnętrznymi hałasami oraz tworzą doskonałą izolację cieplną, co jest ważne nie tylko zimą, ale również podczas letnich upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie duży nacisk kładzie także na kwestię bezpieczeństwa swoich produktów – są one zaopatrzone w bardzo dobre systemy antywłamaniowe. Wszystko dopełnia ich nieprzeciętny, elegancki wygląd. Drzwi drewniane Oknostol produkowane są zawsze z surowców wysokiej klasy, wobec tego zachowują przez długi czas zarówno swoją funkcjonalność, jak i walory wizualne.

Jakie usługi oferuje producent drzwi drewnianych?

Ten dostarczający drzwi wewnętrzne producent daje się zauważyć również w obszarze obsługi klienta. Wszyscy, którzy zdecydowali się na skorzystanie z usług Oknostol otrzymują nieodpłatną konsultację przy wyborze stosownego modelu drzwi oraz pomiar na miejscu, dzięki któremu montaż drzwi przebiegnie bez przykrych niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają zaś opcję zlecenia wytworzenia drzwi drewnianych na wymiar według ich spersonalizowany projektu, perfekcyjnie zharmonizowanych z konkretnymi wyobrażeniami. Tyczy się to nie tylko metoda wykończenia ościeżnicy i skrzydła, ale również ich rozmiaru.

Kontakt z firmą:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]