Podpory stropowe – łatwy montaż i wysoka wytrzymałość

Jeśli potrzebujesz podpór Peri, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Podpory stropowe to rodzaj szalunków, bez których wzniesienie budynku byłoby niewykonalne. Jak się je wykorzystuje? Kiedy warto wypożyczyć podpory szalunkowe?

Podpory stropowe – rodzaje i ich zastosowanie

Pośród szalunków wyróżniamy podpory stropowe oraz deskowania ścienne i do wykopów. Ten pierwszy wariant wykorzystywany jest do podpierania stropów – dzięki temu tymczasowemu modułowi konstrukcyjnemu można zalać strop betonem i odpowiednie jego uformowanie. Istotną rolę pełnią również stoliki szalunkowe i drewniane dźwigary – niezastąpione w trakcie prowadzania prac budowlanych. Podpory szalunkowe wykonywane są ze stali ocynkowanej ogniowo lub malowanej i mają opcję ustawiania wysokości, dzięki czemu można z nich korzystać w różnych sytuacjach. Standardowo w sprzedaży dostępne są podpory o zakresie od 1,6 do 3 metrów albo od 2 do 3,6 metra.

Podpory szalunkowe – czołowi producenci i możliwość wynajmu

Podpory stropowe cechują się dużą wytrzymałością, są też proste w montażu, a możliwości wykorzystania ich w budownictwie są ogromne. Pośród czołowych producentów warto wymienić podpory Peri, szalunki Altrad, a także części produkowane przez firmy Hunnebeck, Pionart czy Olan. Na szczególną uwagę zasługują podpory Peri, które wyróżniają się doskonałą jakością, prekursorskimi rozwiązaniami oraz przemyślaną konstrukcją. Podpory stropowe Peri są dostosowane do użytkowania nawet w najtrudniejszych warunkach. Aktualnie sporo przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wypożyczenie systemów szalunkowych – atrakcyjne ceny powodują, iż usługi te stają się coraz popularniejsze. Wypożyczenie podpór stropowych to też oszczędność czasu.

Kontakt z firmą:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]