Nowatorskie projekty domów drewnianych

Domy drewniane projekt. Więcej informacji na barteksitarski.pl/goralszczyzna.html.

Domy z bali to budowlany hit. Nowoczesna konstrukcja powoduje, że takie domki nie tylko prezentują się bardzo gustownie, ale są także komfortowe. Czy domy drewniane mogą służyć jako nieruchomości całoroczne? Gdzie wyszukać specjalistę, który pomoże nam zbudować ekologiczny dom?

Projekty domów drewnianych – nowoczesna technologia

Całoroczne domy drewniane to wspaniały pomysł na wybudowanie energooszczędnej posiadłości. Ogromna ilość zalet sprawia, że Polacy wykazują zainteresowanie ekologicznymi rozwiązaniami. Pierwsza sprawa – są one bardziej ekonomiczne niż klasyczne domki jednorodzinne. Mały ciężar nieruchomości oznacza niższe koszty. Całoroczne domy drewniane powstają w mgnieniu oka, gdyż są wznoszone z gotowych elementów. Nie musimy martwić się o prace związane z murowaniem. Specjaliści przekonują, że budowa odbywa się w przeciągu kilkunastu tygodni, dlatego domy drewniane są wybierane coraz częściej. To połączenie innowacji z górskim klimatem. Domy drewniane nowoczesne urzekają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest inspirowanych stylem tatrzańskim. Jednak dzięki nowatorskim rozwiązaniom zapewniają komfort taki sam jak domy zbudowane z cegły.

Projekty domów drewnianych – zleć prace najlepszym specjalistom

Domy drewniane nowoczesne to nieruchomości skonstruowane z naturalnych komponentów, dlatego też są w całości ekologiczne. Dzięki użyciu drewna osoby zmagające się z alergiami odczuwają istotną poprawę samopoczucia. Nowoczesne domy drewniane charakteryzują się wspaniałymi właściwościami cieplnymi, nie musimy wykonywać drogiej termomodernizacji. Kolejnym atutem jest nieznaczna grubość ścian, co zapewnia dużą przestrzeń w nieruchomości. Domy drewniane można konstruować również w zimie, bo całość prac realizowana jest z pominięciem mokrych etapów. Decydując się na inwestycję w całoroczne domy z bali zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać doświadczonym specjalistom.

Kontakt z firmą:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]