Kontenery budowlane – hakowe, rolkowe i samowyładowcze

Jeśli chcesz zamówić kontenery budowlane, kliknij tu.

Kontenery na odpady pełnią istotną funkcję w czasie prowadzenia robót remontowo-budowlanych – umożliwiają legalne pozbycie się pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych pracach. Jakie rodzaje kontenerów budowlanych są w sprzedaży? Gdzie można je kupić?

Kontener na odpady budowlane – postaw na najwyższą jakość

w naszym kraju wytwórstwem pojemnych i wytrzymałych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników wykorzystują nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się wynajmem kontenerów stalowych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz betonowy i ceglany oraz innego rodzaju pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku możemy wybierać z wielu typów pojemników na odpady. Są muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery otwarte, z pokrywą, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery stalowe oraz wiele innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najchętniej używane są modele samowyładowcze, rolkowe, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener bądź otwarty. Na placach budowy nierzadko używane są też kontenery do przewozu materiałów sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, gdyż można je błyskawicznie rozładować.

Kontakt z firmą:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]