Jak mieszkać komfortowo i nowocześnie? Projektowanie wnętrz

Potrzebujesz fachowej pomocy? Skontaktuj się z architektem wnętrz Kraków.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma niezmierne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Należy więc zadbać o to, żeby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz wydaje się łatwe, jednak często okazuje się, że aby wykonać je doskonale, niezbędne są konkretne umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam żyć kilka lub nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy pomoc profesjonalisty na wszelkich etapach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, ponieważ optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga ogromnego doświadczenia, które można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia przygotowywane są zazwyczaj 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, budowlany i wykonawczy.

Nie tylko projekty mieszkań – pozostałe usługi

Praca architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. By jego propozycje zostały urzeczywistnione, zazwyczaj potrzebny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu materiałów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów mieszkań, architekt zapewnia także pomoc przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Kontakt z firmą:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]