Drzwi drewniane wejściowe – połączenie nowoczesności z tradycją

Kup drzwi zewnętrzne ocieplane na www.oknostol.com.pl.

Drzwi wejściowe pełnią kilka zadań – separują od harmidru dobiegającego z dworu, ochraniają mieszkanie przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi oraz zabezpieczają przed włamaniem się osób niepowołanych. Kiedy założyć drzwi dwuskrzydłowe? Dlaczego warto zainwestować w drewniane drzwi wejściowe?

Drzwi wejściowe nie wykrzywiają się

Kupno drzwi wejściowych to jedna z najważniejszych decyzji, które musi podjąć każdy właściciel mieszkania. Drewniane drzwi zewnętrzne już od dawna cieszą się dużym uznaniem, ze względu na swoją wytrzymałość i właściwości. Ekologiczny surowiec znakomicie się prezentuje i można go wykończyć na wiele sposobów. Odpowiednio zbudowane drewniane drzwi zewnętrzne cechują się energooszczędnością i posiadają niewysoki współczynnik przenikania ciepła, co sprawia, że w pomieszczeniach daje się odczuć komfort cieplny, a przy tym koszty ogrzewania nie są za wysokie. Wybierając drzwi do mieszkania wypada rozważyć modele o grubości 68 mm ewentualnie 92 mm. Wyjątkowym popytem wyróżniają się ocieplane drzwi zewnętrzne wytworzone z drewna klejonego trójwarstwowo, za sprawą swoich parametrów – są one odporne na uszkodzenia mechaniczne i odkształcenia, dlatego wspaniale nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Nowoczesne drewniane drzwi wejściowe są wyposażone w najlepsze uszczelki.

Drzwi wejściowe dwuskrzydłowe na wymiar

W sprzedaży znajdziemy także drzwi drewniane na wymiar, które są zalecane w przypadku nienormatywnych otworów na drzwi. Natomiast dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne to oferta dla inwestorów, którym zależy na nietuzinkowym designie. Jeżeli szukamy drewnianych drzwi dwuskrzydłowych na wymiar, należy skorzystać z usług przedsiębiorstwa, które realizuje spersonalizowane wzory na zamówienie, a przy tym zapewnia długą gwarancję na swoje wyroby. W drzwiach drewnianych umieszcza się efektowne szyby, na przykład witrażowe. Kupujący mogą również wybierać spośród rozmaitych rodzajów szyldów. Niezależnie od zalet estetycznych, trzeba też zauważyć inne przymioty, którymi wyróżniają się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Wyłamanie ich jest utrudnione, gdyż w dzisiejszych czasach często wyposażone są w zabezpieczenia antywyważeniowe. Gwarantuje to mieszkańcom wysokie bezpieczeństwo. Dwuskrzydłowe drzwi wejściowe posiadają także wielopunktowy zamek listwowy, a kupujący może zdecydować się na niski próg aluminiowy bądź drewniany. Do wytwarzania nowoczesnych drewnianych drzwi wejściowych używa się wysokiej jakości lakierów, które chronią ich powierzchnię przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych.

Kontakt z firmą:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]