Blachy trapezowe dachowe – tanie i wytrzymałe na korozje

Jeśli szukasz blach trapezowych na dach, koniecznie wejdź na https://regamet.pl/blacha-trapezowa/.

Blachy trapezowe dachowe tworzą mocne pokrycie, są tanie i mogą być stosowane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i składów czy hal produkcyjnych. Dlaczego blacha trapezowa coraz bardziej popularna?

Trapez na dach – ekonomiczna a przy tym odporna blacha

Nazwa blachy trapezowej wywodzi od jej kształtu – arkusze mają przetłoczenia w formie trapezu. Proces jej montażu jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Materiał jest ceniony też ze względu na atuty ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie pociągają za sobą znacznych kosztów. Z uwagi na niską cenę materiału i nieskomplikowany montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej używana do wykonywania pokryć dachowych i może być idealną alternatywą dla kosztowniejszej blachy na rąbek. Rozwiązanie to cechuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową może wytrzymać w dobrej kondycji przez kilkadziesiąt lat. Do tego jest bardzo lekki, posiada wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe czynniki atmosferyczne.

Gdzie można zamontować blachy trapezowe?

Blacha trapezowa rewelacyjnie sprawdzi się jako pokrycie dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, m.in. w stylu minimalistycznym. Korzystnie wygląda na obiektach z dachem o znacznej powierzchni, pasuje zarówno do domów murowanych, jak i drewnianych. Może być też wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z najrozmaitszych powodów nie można stosować standardowych dachówek ceramicznych. Blacha trapez będzie także bezbłędnie prezentować się jako wykończenie składnic, wiat albo obiektów gospodarczych. Blachę trapezową dachowe dachową warto kupować bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, że towar jest najwyższej jakości i spełni nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą gamę barw blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, np. systemy rynnowe.

Kontakt z firmą:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08