Blachy na rąbek stojący – gdzie się je stosuje?

Nie szukaj już więcej! W tym miejscu znajdziesz panele dachowe.

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej używana forma pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle innych materiałów wykończeniowych? Czemu warto je kupić? Przybliżamy blachy na rąbek oraz sposoby ich zastosowania.

Panele dachowe na rąbek – zalety i zastosowanie

Panele dachowe na rąbek perfekcyjnie łączą funkcjonalność z atutami estetycznymi, z tej przyczyny zyskują coraz większe grono sympatyków. Mocna i świetnie wyglądająca blacha na rąbek może być stosowana zarówno w przypadku nieruchomości, w których konieczna jest wymiana pokrycia dachowego, jak i współczesnych budowlach. Ten materiał wykończeniowy może być użyty na dachach dwuspadowych oraz płaskich, ale też tam, gdzie więźba jest zawiła. Blachy na rąbek są przywożone na miejsce budowy w postaci niedużych arkuszy. Można je ułożyć szybko oraz dość łatwo. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest odporne na korozję, trwałe i wspaniale pasuje do rozmaitych stylów architektonicznych (przykładowo do stylu dworkowego lub minimalistycznego).

Panele dachowe na rąbek – zredukuj koszty budowy

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne rozwiązania pod względem solidności oraz wykorzystanej technologii. Panele te są produkowane z grubej blachy wykończonej specjalną warstwą gwarantująca osłonę przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, jak m.in. deszcz i śnieg oraz promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek stojący jest sprzedawana w wielu wariantach, co umożliwia dostosowanie jej do niecodziennej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe mają również wpływ na redukcję wydatków związanych z budową – wyraźnie ograniczają ilość ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Przesądzając o użyciu blach na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten materiał bezpośrednio od dystrybutora.

Kontakt z firmą:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08