lekcje tenisa Kraków, nauka tenisa Kraków

Aktywność dla dzieci i dorosłych – lekcje tenisa

Ruch i rekreacja to teraz coraz częstszy sposób na spędzanie wolnego czasu. Na czasie stały się zwłaszcza lekcje tenisa, które wspaniale rozwijają wydolność organizmu oraz chronią przed chorobami. Prześledźmy jakie pożytki zapewnia ten rodzaj aktywności.

Jakie efekty gwarantują profesjonalne lekcje tenisa?

Regularne treningi tenisa przede wszystkim wzmocnią mięśnie i zagwarantują dużą tężyznę fizyczną. Dodatkowym walorem jest wzmocnienie zwrotności ciała i ogólnej sprawności organizmu. Warto nadmienić, że rekreacyjne lekcje tenisa przeznaczone są nie tylko dla osób starszych, ale także dla najmłodszych. Gdy chcemy na serio zaangażować swoje dziecko w ten rodzaj aktywności fizycznej, należy zapisać je od najmłodszych lat do szkółki tenisowej. Dzięki temu nasza pociecha błyskawicznie zacznie wygrywać nagrody na korcie.

Lekcje tenisa – spróbuj sam

Szkoły tenisa wyszkolą nie tylko młode talenty. Również osoby starsze mogą z powodzeniem uczestniczyć w zajęciach. Wystarczy zgłosić się na pojedyncze spotkanie z instruktorem, który nauczy nas kluczowych technik oraz poinstruuje w jaki sposób wykonywać forhend. Potencjalni mistrzowie trenowani są w ośrodkach w Krakowie i Gdańsku, gdzie lekcje tenisa są najlepsze. Tak naprawdę nie jest ważne jaki mamy poziom sprawności fizycznej, ale dobre chęci i nasze zaangażowanie. Kiedy uczęszczamy na zajęcia amatorsko, skupmy się na emocjach wynikających z uprawiania sportu.

Kontakt z firmą:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]