Wyposażasz ogródek? Polecamy drewniane meble ogrodowe

Dowiedz się, gdzie zamówić stół ogrodowy drewniany.

Meble, które stawiamy w mieszkaniu powinny być trwałe, wygodne i ładne. Natomiast kompletnie odmiennie patrzymy na meble ogrodowe. W polskich ogrodach i na działkach prym wiodą metalowo-plastikowe stoliki oraz krzesła. Jednakże nic tak rewelacyjnie nie komponuje się z soczystą zielenią naturalnego otoczenia jak klasyczne ogrodowe meble drewniane.

Nie zmieścisz w ogrodzie ławki czy stołu? Zaopatrz się w leżaki ogrodowe

Jeśli dysponujemy większym ogrodem polecamy zaaranżować go tak, żeby w czasie wakacji dało się w komforcie relaksować się i spożywać posiłki pod gołym niebem. Podstawowym wyposażeniem ogrodu lub działki powinien być w związku z tym komplet ogrodowy – duży stół wespół z zestawem krzeseł w liczbie wystarczającej dla wszystkich mieszkańców i ich ewentualnych gości. Jeśli teren okalający dom jest na tyle rozległy, że stworzony w nim został zakamarek z oczkiem wodnym bądź wiedzie przez niego parę dróżek, należy zdecydować się na ustawienie w tych miejscach drewnianej ławki ogrodowej, na której można usiąść albo wręcz się położyć i cieszyć się otaczającym nas spokojem. Jednak nawet kiedy brak przestrzeni na ustawienie sporego kompletu ogrodowego, warto wygospodarować miejsce na dwa-trzy ogrodowe leżaki, które w każdej chwili można rozłożyć, żeby cieszyć się słoneczną kąpielą.

Drewniane zestawy ogrodowe – eko opcja urządzania ogrodu

Drewniane są niezwykle mocne, a przy tym rewelacyjnie wyglądają jako meble balkonowe albo tarasowe, jak i postawione pośród zieleni. Drewno zaznacza wiejski charakter przestrzeni, ale nie świadczy to o tym, że drewniane zestawy ogrodowe muszą być banalne i brzydkie. Drewno pozwala na ogromną kastomizację. Meble da się przemalować na rozmaite barwy harmonizujące z konkretną wizją ogrodu. Można również zaakcentować ich naturalność – należy po prostu zastosować odpowiednią bejcę. W odróżnieniu do swoich odpowiedników z plastiku, ogrodowe komplety drewniane przetrwają lata, o ile ich właściciel zadba o ich staranną pielęgnację. Jeśli meble będą cyklicznie impregnowane oraz olejowane zgodnie ze wskazówkami producenta, wilgoć czy chłód będą mieć śladowy wpływ na ich niszczenie. I co prawdopodobnie najważniejsze dla ludzi dbających o przyrodę – meble drewniane są najbardziej eko opcją, jeśli idzie o wyposażenie ogrodu. Nawet jeżeli z powodu zużycia nadejdzie czas, żeby je wyrzucić, jest to odpad biodegradowalny o nieznacznym negatywnym wpływie na środowisko.

Kontakt z firmą:
Rabwood Robert Pankiewicz
Raba Niżna 193
34-730 Mszana Dolna

Mob.: +48 886 695 245
E-mail: [email protected]