Supermarket czy sklep z winem? Gdzie kupować ten alkohol?

Sklep z winem Kraków - wszystko, co jest Ci potrzebne, odszukasz w tym miejscu.

Wino to niezastąpiony dodatek do romantycznych kolacji, rodzinnych imprez okolicznościowych i istotnych wydarzeń. Jest tyle jego typów, ile odmian winorośli, z których się je produkuje, a bogactwo smaków, aromatów i różnica cen między poszczególnymi gatunkami oraz rocznikami jest prawdopodobnie największa wśród wszystkich trunków alkoholowych.

Poszukujesz wina o unikatowym smaku? Korzystaj ze sklepu z winem!

Kupując wino dla siebie czy też planując ważne przyjęcie zazwyczaj sięgamy po trunki sprzedawane w najbliższym markecie. Dostaniemy tam najpopularniejsze wina w niewysokiej cenie, aczkolwiek rzadko oferowane są tam trunków o wyśmienitym aromacie. Poza tym często podczas zakupów jesteśmy skazani jedynie na dane z etykiety, ponieważ kadra sklepu zwykle nie ma odpowiedniej wiedzy, żeby rzetelnie doradzić w doborze najlepszej butelki. Osoby, które chcą idealnie dobrać wino pod konkretny posiłek albo które pragną próbować nowych, ciekawych smaków wina, powinni zatem zdać się na pasję i doświadczenie pracowników sklepów specjalizujących się w sprzedaży wina.

Winnica online – kupuj wino przez internet

Krakowski specjalistyczny sklep Winnica oferuje nie tylko pieczołowicie wyselekcjonowane wino z całego świata (np. z Hiszpanii czy ze Słowacji, ale też wina wzmacniane okowitą, miody pitne i cydry oraz wysokiej jakości ręcznie produkowane tabliczki czekolady. W asortymencie sklepu znajdują się także 10-litrowe wina Bag in Box, które doskonale nadają się na spotkania z pokaźną liczbą gości i których atutem jest bardzo rozsądny stosunek ceny do objętości oraz jakości napoju. Sklep Winnica sam importuje wina, dlatego dostępne są tu alkohole nieczęsto spotykane na polskim rynku. Winnica organizuje także szkolenia i degustacje, a na specjalne zamówienie odnajduje i importuje do Polski doskonałe na prezent wina rocznikowe. Na stronie sklepu można złożyć zamówienie na wino online, a także skorzystać z wyjątkowej usługi “Poczty winiarskiej” na terenie Krakowa i okolic, polegającej na dostarczeniu komuś bliskiemu prezentu z winem.

Kontakt z firmą:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]