bagażniki dachowe

Spakuj wszystko co potrzebujesz do samochodu – o boksach dachowych

Bagażniki dachowe to popularna metoda umożliwiająca transport znacznej ilości walizek, sprzętu sportowego i turystycznego oraz pozostałych ciężarów bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz samochodu. Na rynku jest dostępnych wiele typów bagażników dachowych – uchwyty rowerowe i narciarskie, modele bazowe na relingach, boxy dachowe, jak również listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej jakości produkty wyprodukowane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, rdzę czy zniszczenia. Niezmiernie popularne są także boxy dachowe o aerodynamicznym kształcie, które nie zwiększają oporów powietrza w czasie jazdy. Naturalnie, typ bagażnika musi być odpowiedni do modelu pojazdu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – centralny zamek i paski transportowe

Dzisiejsze bagażniki dachowe w postaci boxa są wyposażone w centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży i specjalne pasy transportowe, dzięki którym spakowane przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo wyboistych trasach. Niskoprofilowe i wytrzymałe modele mają pokaźną pojemność, a korzystanie z nich jest nadzwyczaj wygodne. Wybrane boxy dachowe otwierają się z trzech stron, co ułatwia dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest proste i nie wymaga wykorzystania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien je kupić?

Transport sprzętu na dachu auta to bardzo wygodne rozwiązanie, które stosuje szeroki krąg kierowców. Bagażniki dachowe kupują zwłaszcza osoby lubiące aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się też na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe akcesoria sportowe, których ze względu na swoją długość nie umieścimy wewnątrz pojazdu.

Kontakt z firmą:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]