Słoje z kranikiem – postaw na stole na weselu

Dowiedz się więcej o słoikach z kranikiem na https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od wielu lat trwa renesans mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub robionych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu deserów i trunków. Wielką popularnością cieszą się szczególnie pojemne Słoje z kranikiem, mające mnóstwo zastosowań. Jak można je zastosować? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do nalewek

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, że wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych napojów – na przykład nalewek i likierów. Słoje mają spore objętości (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia wykonanie dość dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotowy likier do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez konieczności używania wężyków i filtrów.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem pięknie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że jest on często stosowany do serwowania napojów – zwykle podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem znakomicie sprawdzi się także podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do podawania lemoniad, soków, oranżad i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina czy też drinków. Jego atutem jest również to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]