Oferta dla producentów żywności – sprzedaż butelek i słoików szklanych w hurcie

Chcesz zamówić butelki szklane w hurcie? Sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Butelki-HURT/295.

Produkcja żywności jest sektorem gospodarki, który tak długo jak będzie istnieć ludzkość nie zaprzestanie działalności. Pomimo tego, iż sporą częścią rynku wyrobów spożywczych rządzą potężne koncerny, jest to również branża, w której wyśmienicie radzą sobie małe przedsiębiorstwa, o ile znajdą klienta na swój unikalny, pyszny lub zdrowy wyrób. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi zostać opakowane tak, by artykuł długo zachował zdatność do spożycia, a zatem m.in. w szklane słoje i butelki. Zaletą takich opakowań jest to, iż są ekologiczne, ponieważ poddać je recyklingowi.

Słoiki i butelki w hurcie – dlaczego to się opłaca?

Jasne jest, iż oferty sprzedaży kierowane do klienta indywidualnego odróżniają się wyraźnie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niedużą manufakturą produkującą takie artykuły, jak np. oliwę, marmolady albo pasty warzywne, będzie potrzebować co roku nie kilkudziesięciu opakowań ze szkła, ale ilości znacznie przekraczające liczbę kilku tysięcy. Kupno butelek i słoików w hurcie będzie zatem dla niego jednocześnie metodą redukcji kosztów, gdyż zamawiając opakowania całymi paletami na ogół można otrzymać spory rabat od dostawcy, ale też oszczędnością czasu transportu, wszak jedną dostawą można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na parę miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup opakowań szklanych dostrzegalnie zmniejszy się, gdy zamówimy je u polskiego hurtownika butelek oraz słoików. W ten sposób również dostanie towar szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – butelki, słoiczki i dodatkowe elementy w tysiącach sztuk

Hurtownicy opakowań ze szkła oferują przeróżnego kształtu i pojemności słoje oraz butelki ze szkła znakomite do przechowywania soków, piwa lub wina. Dowożone są one do klienta na paletach przemysłowych mieszczących – w zależności od wymiarów opakowań – po 500, 1700, a nawet 2000 sztuk wybranego pojemnika. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi samochodami dostawczymi mogą też odebrać kupiony towar bezpośrednio z magazynu sprzedającego. Razem z słoiczkami i butelkami w hurcie można dodatkowo nabyć odpowiednią ilość innych koniecznych elementów, jak korki, kapsle lub nakrętki pasujące do danego rozmiaru opakowania.

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]