Kompatybilne kapsułki do ekspresów Lavazza A Modo Mio

Chcesz kupić kapsułki A Modo Mio? Wejdź na http://tinyurl.com/y7hzayml.

Podmiotów wytwarzających kawę są setki, niemniej jednak Lavazza ciągle pozostaje w czołówce tych najbardziej rozpoznawalnych. Mało osób wie, że historia marki Lavazza rozpoczęła w końcu XIX wieku w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za ekwiwalent mniej więcej 20 dolarów kupił mały sklep, gdzie przetwarzano ziarna kawowca i produkowano ich niepowtarzalne mieszanki. Ekspresowo podbiły one serca obywateli Turynu. Sto lat później marka Lavazza wciąż czaruje smakiem swoich kaw, ustanawiając wzorce także w obszarze kaw w kapsułkach.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio

Jednymi z najbardziej rozchwytywanych dzisiaj ekspresów na kapsułki z kawą są te z kolekcji Lavazza A Modo Mio. Używane są one zarówno w naszych domach, jak i w dużych biurach. Z ich pomocą sporządzenie aromatycznej, apetycznej kawy trwa dosłownie chwilę. Właściciele ekspresów Lavazza nie muszą jednakże ograniczać się tylko do mieszanek smaków dystrybuowanych przez tę markę. Obecnie w sklepach znaleźć można mnóstwo zamienników kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio. Często kosztują one taniej, ale wciąż charakteryzują się głębokim aromatem.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio – kawy smakowe i nie tylko

Najwięcej zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio wyszukamy w asortymencie Italian Coffee, firmy która też wywodzi się z Włoch i specjalizuje się w produkcji kapsułek z kawą do licznych znanych urządzeń tego rodzaju. Produkuje ona zarówno napoje kawowe będące połączeniem robusty z arabiką (Avarizia Delicato czy bezkofeinowa Genova Decaffeinato), aromatyczną kompozycją samej arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), ale również napoje o smaku kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng), orzecha laskowego (Caffè e Nocciola) czy czekolady (Mokaccino).

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]