Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Potrzebujesz części do Renault? Kliknij tutaj.

Samochody Renault nadal są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy doceniają rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 roku Polacy kupili ponad 5 tys. modeli Scenic i aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Dużym zainteresowaniem klientów cieszyło się też Renault Clio – w omawianym roku kupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej się psują?

Masz już wymarzony auto i pragniesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do różnych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w bogato wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich zaopatrzyć się w elementy podwozia, układu chłodzenia, silnika oraz nadwozia, jak i wiele innych. Z recenzji klientów wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu narzekają właściciele Clio. Kłopoty podobnej natury mają osoby, które kupiły Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku szwankuje też ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części Renault

Systematyczne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego korzystania z samochodu tej francuskiej marki. Dostępne w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niedziałające elementy.

Kontakt z firmą:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]