Etykiety na butelki i przetwory – estetyczne i funkcjonalne

Etykiety na butelki zamówisz na https://superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Obyczaj ofiarowania prezentów na różnorodne okazje znany jest od setek lat i od samego jego zarzewia jednym z najczęściej wręczanych i, rzecz jasna, równie entuzjastycznie akceptowanych upominków, jest alkohol. Sporo ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, by nie zabrać alkoholu na osiemnastkę, wesele bądź imieniny. Jak jednak odróżnić się od reszty, jeśli pozostali zaproszeni pomyślą o tym samym?

Etykiety weselne – butelka alkoholu jako niecodzienny podarek od nowożeńców

Na obiadach weselnych alkohole nie tylko są rozstawione na stolikach, ale także przyjęło się, że młoda para obdarowują swoich gości butelkami z wódką przy pożegnaniu. Taki podarunek jest traktowany jako rodzaj wyrażenia wdzięczności za przybycie na ślub. Jednakże taka butelka z trunkiem wyskokowym może również przerodzić się w interesującą pamiątkę, której goście nie wyrzucą nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Wystarczy personalizować butelkę, a można zrobić to zamawiając etykiety weselne, na których można umieścić informację o słowa podziękowania, dacie i miejscu ślubu lub imionach Państwa Młodych. Etykiety na butelki można nabyć w przeróżnych wzorach i barwach, wobec tego bez problemu można kupić te, które będą pasować do stylu, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od fantazji zamawiającego. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na wódkę i inne alkohole można wykorzystać nie tylko podczas wesela – są doskonałe na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim czy przyjęciu imieninowym.

Etykiety na butelki – dekoruj swoje trunki

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można ozdabiać flaszki w domowej spiżarni. Jeżeli produkujesz własne soki, wina czy nalewki, a potem dzielisz się nimi z rodziną lub kolegami przy różnorodnych okazjach, możesz udekorować je oryginalnymi etykietami, które znacznie zwiększą walory estetyczne każdej flaszki. Na dodatek butelki można także oznaczać używając wielokolorowych nakrętek i kapturków termokurczliwych.

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]