Czapraki – praktyczne i funkcjonalne ochraniacze pod siodło

Nie szukaj już więcej! Tu znajdziesz czapraki dla koni.

Czapraki dla koni to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące nacisk i chroniące w czasie jazdy. Interesuje Cię szeroki wybór akcesoriów do jazdy konnej w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w czapraki dla koni najwyższej jakości.

Czapraki dla koni – zastosowanie i konstrukcja

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne ochraniacze, które gwarantują zwierzęciu wygodę, a zarazem chronią siodło przed potem konia. Dzięki zastosowaniu odpowiednich tworzyw znakomicie wchłaniają wilgoć, są przyjazne i delikatne dla skóry konia. Jeśli potrzebujesz nabyć wysokiej jakości czapraki, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz modele wykonane z bawełny, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, wyposażone w siateczkę absorbującą pot koni bądź podszyte szybkoschnącym materiałem. Przemyślana konstrukcja daje wysoką wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały opracowane w taki sposób, żeby doskonale dopasowywały się do anatomicznych kształtów konia, a zarazem podnosiły wygodę jazdy. Wybrane modele zostały posiadają dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – skorzystaj z szerokiego wyboru asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale także dobrze się prezentują. Artykuły te można kupić w wielu wzorach i kolorach, a niektóre modele mają ozdobne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki można przymocować do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością odnajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Kontakt z firmą:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]