Baniak do wina – idealny do przechowywania domowych alkoholi

Zamów gąsior do wina na superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon na wino to wspaniały podarunek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do przechowywania trunków domowej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak na wino? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Baniak do wina – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sklepach balon do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą być wykorzystane jako nietypowy podarunek dla bliskich – baniak na wino napełniony domowej roboty trunkiem można wręczyć z okazji rocznicy ślubu, jubileuszu, imienin, urodzin bądź obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe pojemniki na wino to też perfekcyjna ozdoba stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – wesela, osiemnastek, złotych godów i nie tylko – w ten sposób alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy detal gąsior do wina znakomicie prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – chroń domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej objętości doskonale sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej ilości napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chciałbyś poczęstować uczestników domowym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki balonom na wino bez problemu przewieziesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe baniaki na wino wykonane są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]