Wakacje na plaży nie są dla ciebie? Szukaj ofert wycieczek dla aktywnych

Jeszcze nigdy nie znalazłeś tak korzystnej oferty wycieczek dla aktywnych!

Znane są dwa typy ludzi: pierwsi kochają wolne dni spędzać na przyjemnej bezczynności, a drudzy w każdy dzień urlopu starają się zrobić coś nadzwyczajnego, czego dotąd nie doznali. Właśnie dla takich osób biura turystyczne przygotowują ciekawe oferty wypraw dla aktywnych.

Okazja na zawiązanie długoterminowych przyjaźni – wyprawy dla aktywnych

Wycieczki dla aktywnych to rzetelnie zaplanowane kilkudniowe wyprawy dla tych, którzy chcą poznać rozmaite zakątki świata oraz Polski od całkowicie nowej strony. Harmonogram takich podróży jest jest pełen fantastycznych atrakcji, których zwyczajny turysta nie przeżyje z pozycji komfortowego siedziska na patio wynajętego domku w górach. Wycieczka dla osób szukających nowych wrażeń to także perfekcyjna szansa, by zdobyć kolejne umiejętności, gdyż często łączy się ze szkoleniami koniecznymi do opanowania mechanizmów właściwego zachowania się na określonym obszarze. Na wycieczce w góry dla aktywnych można m.in. dowiedzieć się, jak korzystać z raków oraz czekana czy jak poruszać się po via ferratach. Partycypanci poznają strategie survivalu, jak również tego, jak zachować się w niebezpiecznych sytuacjach, które mogą ich zaskoczyć, a więc przykładowo w przypadku zejścia lawiny. Należy także napomknąć, że taka wycieczka w góry pełna jest niełatwych wyzwań wymagających ufności i kooperacji między uczestnikami, co może skutkować nawiązaniem wieloletnich znajomości.

Nie tylko góry w Polsce – na wycieczkach dla aktywnych poznasz ciekawe kraje

Najpopularniejsze wyprawy, które będą wymagały od nas świetnej wytrzymałości fizycznej, to z reguły wycieczki w góry, w tym także w góry wysokie, a celem są łańcuchy górskie zlokalizowane na całym świecie. Osoby bez doświadczenia w wycieczkach po górach, ale z mocną kondycją fizyczną, mogą uczestniczyć m.in. w trekkingu po Podhalu i pokonać 4 główne szczyty tego regionu: Giewont, Babią Górę, Turbacz i Trzy Korony. Mogą też zabrać się na Sycylię, gdzie zobacząz bliska Etnę, sycylijskie parki narodowe i przespacerują się uliczkami zjawiskowych miast tej wyspy – Katanii, Trapani oraz Palermo. Ale Europa to nie jedyne tereny, dostępne dla niedoświadczonych globtroterów – bez problemu dadzą sobie rade także podczas wycieczki do Nepalu albo do Namibii.

Kontakt z firmą:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]