Nie tylko Tatry – kto organizuje wyprawy w góry?

Nie czekaj! Wybierz świetną ofertę wypraw w góry w rozsądnej cenie.

Kochasz sporty ekstremalne oraz kop adrenaliny? Jeśli jesteś wymagającym turystą ceniącym dobrze opracowane i bezpieczne eskapady pod opieką profesjonalnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszej odsłonie

Exploruj.pl zaprasza na wyprawy, których celem są łańcuchy górskie nieomal każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do zwolenników górskiej turystyki, zarówno zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią aktywny wypoczynek i mogą się pochwalić pewnym doświadczeniem w analogicznych wyprawach. Aby wziąć udział w wyprawie nieodzowny jest zadowalający stan zdrowia, jak również świetna sprawność fizyczna. Organizowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na 3 warianty o odmiennym stopniu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające i o poziomie umiarkowanym. Ostatni wariant to trekking dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które posiadają już doświadczenie w wypadach na wierzchołki gór wyższych niż 4 km nad poziomem morza. Wysokim stopniem trudności cechują się wyprawy bardzo wymagające, które przeznaczone są dla jednostek o dużej tężyźnie fizycznej i ogromnych umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują niezapomniane doznania. Umożliwiają zarazem wcielenie w życie marzeń oraz sprawdzenie się w ciężkich warunkach. Firma korzysta z zawodowych liderów i przewodników znających dogłębnie specyfikę górskiego krajobrazu, ale też chętnie dzielących się swoim doświadczeniem z partycypantami wyprawy. Są oni także w stanie zminimalizować ewentualne ryzyko w skomplikowanych sytuacjach. W ofercie firmy znajdziesz wyprawy m.in. w Alpy, Dolomity czy na pasmo Pirin.

Kontakt z firmą:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]