kurs architektura, kurs rysunku architektonicznego Kraków

Myślisz o studiowaniu architektury? Zapisz się na kurs rysunku architektonicznego

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego wielką popularność wpływa sporo czynników – w głównej mierze fakt, iż są to niezwykle interesujące studia oraz perspektywa wysokiej pensji i angażującej pracy po uzyskaniu dyplomu. Aby dostać się na architekturę trzeba jednak nie tylko wykazać się znajomością najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale także umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami dobrze jest zgłosić się na kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – naucz się perspektywy i kompozycji

Uczniowie, którzy zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają wszechstronne przygotowanie do egzaminu na studia. Kurs ten jest adresowany do osób posiadających przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom praktyczną wiedzę dotyczącą kompozycji i perspektywy, jak również specjalistycznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W trakcie kursu przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a prowadzący pomaga im przygotować pracę, która uzyska pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – ćwiczenia praktyczne i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko lekcje rysunku, ale też porady specjalistów pozwalające przyszykować się należycie do egzaminów – między innymi odnośnie tego, jak stworzyć dobre portfolio na każdy uniwersytet (na przykład te w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu lub za granicą). Kursanci mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego dowiedzą się, czego mogą oczekiwać w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą również dla swoich uczniów lekcje historii sztuki – te wiadomości okaże się nieodzowna na egzaminie i w toku studiów.

Kontakt z firmą:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]