szkoła rysunku Kraków, lekcje rysunku

Lekcje rysunku – czy warto się na nie zapisać?

Rysowanie może stać się sposobem na życie i wyrażeniem siebie, jednak nawet ci, którzy nie łączą z nim swoich artystycznych planów, mogą czerpać z niego ogromne korzyści. Wykazano wszak, że nawet okazjonalne rysowanie ma pozytywny oddziaływanie na naszą psychikę oraz emocje. Pomaga się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest też ważnym elementem edukacji. Liczne korzyści płynące z rysowania sprawiają, że wielu z nas decyduje się na to, by podnieść swoje plastyczne kwalifikacje. Taką możliwość daje nam szkoła rysunku prowadzona przez zawodowych artystów.

Szkoła rysunku – dla kogo?

Grono odbiorców, do których adresowana jest oferta lekcji rysunku, jest naprawdę szerokie. Niektóre zajęcia opracowane są z myślą o najmłodszych, dla których są bodźcem do rozwijania wyobraźni, umiejętności manualnych i wrażliwości. Wiele osób rozpoczynających naukę rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów na ASP – dotyczy to przede wszystkim takich miast jak Wrocław, Poznań, Katowice czy Kraków. Nie brakuje również kursów kierowanych do początkujących – osób, które zwyczajnie uwielbiają rysować i chcą robić to lepiej, w pełni korzystając ze swoich możliwości.

Czego nauczymy się na lekcjach rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dopasowane do potrzeb odbiorców o rozmaitych artystycznych zainteresowaniach. Dużo czasu poświęca się rysunkowi – to bez wątpienia najpopularniejszy typ plastycznej aktywności. Zaledwie niewiele mniejszą popularnością cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to oczywiście nie jedyne kursy, na jakie możemy się zdecydować. Dobre szkoły prowadzą też lekcje rysunku architektonicznego oraz digital painting (czyli malarstwa cyfrowego).

Kontakt z firmą:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]