Prowadzisz hotel lub firmę usługową? Zainwestuj w wirtualny spacer Google Maps

Jeśli szukasz więcej wiadomości dotyczących przygotowania wirtualnego spaceru Gorlice, zajrzyj tu.

Spacery wirtualne, które rozpowszechniły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, stają się coraz bardziej popularne, co powoduje, że znajdują zastosowanie w biznesie. Dają możliwość w dostępny sposób pokazania siedziby firmy ewentualnie nieruchomości, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to ciekawy element, który powinno się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Sporo osób nie do końca jednak ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje oraz co daje jego publikacja w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer Google Maps – podnieś konkurencyjność swojego biznesu

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne fotografie układające się w realistyczne odwzorowanie naszego biura. Możemy w nim zaglądać w różne części pomieszczeń i przechodzić do kolejnych lokalizacji budynku, w którym się znajdujemy. Wirtualny spacer to więc możliwość odwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego poruszanie się po nim. Wirtualne spacery można dodawać obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony użytkownikom, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Spacer 3D w wizytówce Google Moja Firma ma formę fotografii, a po kliknięciu tego elementu kierujemy się do dedykowanej witryny, gdzie rozpoczynamy wycieczkę po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego utrzymanie ani związane z tym opłaty. Możemy go jednak publikować dla klientów na naszej stronie www.

Jakie branże mogą zyskać na wirtualnym spacerze Google Maps?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto aktywować z kilku powodów. Najistotniejszy z nich to kreacja profesjonalnego wizerunku firmy oraz pokazanie klientom zalet naszej działalności. Dzięki temu dużo chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, jak również będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli w wizytówce Google i na naszej stronie www opublikujemy wirtualny spacer i materiały graficzne wysokiej jakości, przeglądarka Google sama oceni nas wyżej i będzie promować nas bardziej od konkurencyjnych firm nie posiadających spaceru 3D. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niezwykle proste technicznie. Na rynku istnieje wielu zawodowych fotografów, którzy w przystępnej cenie i – co równie istotne – w krótkim czasie stworzą taki spacer i dodadzą go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps sprawdzi się w wielu branżach. Z pewnością będzie to sektor hotelarsko-turystyczny, w której nierzadko chcemy pochwalić się najlepszymi pokojami do wynajęcia. Można także zaprezentować w ten sposób swoje biuro czy punkt, gdzie obsługujemy klientów, np. gabinet medycyny estetycznej lub siłownię. Z wirtualnego spaceru możemy skorzystać też wtedy, kiedy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, żeby zachęcić ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Kontakt z firmą:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]