Dzieci też mogą gotować – warsztaty kulinarne dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci - tu znajdziesz korzystną ofertę.

Dzieci kochają brać udział w kuchni – ozdabiać wypieki bądź podawać i wybierać składniki. Chcesz rozwijać fascynację Twojego malucha? Zapisz je na warsztaty kulinarne dla dzieci. Tutaj dowiesz się, czego dotyczą takie zajęcia.

Zalety kursu gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci są przeznaczone dla maluchów w wieku od sześciu do dziesięciu lat. Podczas kursu dzieci nie tylko nabywają przydatne umiejętności, ale przede wszystkim rozwijają swoją kreatywność i uczą się niezależności. A równocześnie doskonale się bawią. Nauka prostych przepisów, dobieranie oraz mieszanie ingredientów oraz łączenie ciekawych smaków – całość sprawia, iż maluchy ochoczo eksperymentują i są bardziej świadome w kuchni. Dzieci zapoznają się także z zasadami, jakie trzeba stosować w kuchni, co w dużym stopniu wpływa na ich bezpieczeństwo w trakcie gotowania. W warsztatach partycypują również rodzice, dlatego jest to doskonała okazja do spędzenia wspólnie czasu z potomkiem. Rodzice mogą śledzić kulinarne wysiłki swoich dzieci, a potem skosztować tego, co ugotowały.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z wykwalifikowanym szefem kuchni

Spotkania organizowane są w Krakowie i prowadzone są przez 3 godziny zegarowe. W trakcie warsztatów uczestnicy przyrządzają deser oraz danie główne. Młodzi uczniowie sztuki kulinarnej mogą wybrać przysmaki kuchni włoskiej – podjąć się pieczenia przystrojonej świeżymi dodatkami, aromatycznej pizzy, czy też ugotować pyszny makaron na słodko lub słono. W czasie kursu dzieci przygotowują również smaczny deser – mus z mascarpone oraz polewą. Nauka poprzez uczestnictwo w zabawie to wspaniały sposób na wykorzystanie wolnego czasu, a samodzielne sporządzanie ukochanych posiłków daje dzieciakom moc szczęścia. Nawet bardzo krnąbrne dziecko będzie z pasją przykładać się do pieczenia smacznej pizzy lub przystrajania deseru. Warsztaty kulinarne dla dzieci prowadzi zawodowy szef kuchni, który ma wieloletnią praktykę i bardzo dobry kontakt z dziećmi.

Kontakt z firmą:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]