Tworzenie sklepu WooCommerce – dlaczego warto wybrać tę wtyczkę?

W tym miejscu otrzymasz szczegółowe informacje na temat sklepu WooCommerce.

Masz firmę i zamierzasz rozszerzyć jej działania o sklep online? Jeśli posiadasz już stronę firmową na WordPressie, jak również jeśli nie dysponujesz żadną stroną internetową i zaczynasz od zera, sklep WooCommerce jest idealnym wyjściem.

Czemu warto utworzyć sklep WooCommerce?

Ze względu na to, jak dużą popularność zyskały witryny tworzone w oparciu o WordPress, nie trudno dojść do wniosku, że błyskawicznie opracowano wtyczkę pozwalającą na postawienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż taka nazwę dano tej wtyczce, posiada dużo atutów. Analogicznie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można łatwo spersonalizować z użyciem płatnych bądź bezpłatnych motywów, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod kątem rozmaitych wyszukiwarek, co powoduje, że jest większa szansa na pozyskanie pozycji w Top10 w wynikach organicznych, a tym samym szybciej dać się znaleźć większej grupie odbiorców. Na skutek wdrożenia odpowiednich wtyczek podnosi się także elastyczność sklepu. Łatwo można w nim uruchomić płatności on-line i zaoferować klientom wniesienie opłaty za zakupy np. przez DotPay.pl bądź PayU.pl. WooCommerce daje również możliwość ewaluacji danych sprzedaży (generowanie przeróżnego rodzaju statystyk) oraz podpięcia z systemami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – jedynie konieczne wtyczki

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce zalecamy powierzyć specjalistom, którzy nie tylko dostosują dowolny szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale także zatroszczą się o poprawną semantykę kodu sklepu, instalację tylko wypróbowanych, potrzebnych wtyczek i jego ochronę przed cyberatakami. W obrębie sklepu WooCommerce eksperci zbudują również blog, na którym szybko można przekazywać klientom informacje o nowościach oraz promocjach lub zamieszczać recenzje i rozmaite porady odnośnie sprzedawanych towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]