Projektowanie stron internetowych – jak dziś wygląda?

Jeśli szukasz stron www Kraków, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Funkcjonalność stron internetowych wynika w szczególności z ich wzornictwa. Projektując strony www należy nie tylko opierać się na względach estetycznych, ale również doświadczeniu użytkowników – gdy poruszanie się na stronie przysporzy im trudności, szybko przeniosą się na drugą witrynę lub wybiorą usługi innej firmy. By zatem strona przyniosła nam spodziewane korzyści, powinniśmy zatroszczyć się o to, by była prawidłowo zaplanowana. Jak jednak prezentuje się właściwie stworzona witryna? Jak zadbać, by goście nie opuścili jej zbyt prędko?

Efektywne projektowanie stron internetowych

Główną regułą, jaką powinniśmy sugerować się projektując strony internetowe jest wyróżnienie najważniejszych części serwisu – przyciągną wówczas wzrok użytkownika oraz skłonią go do kliknięcia. Łatwo uczynić to możemy dzięki użyciu zdecydowanych barw, pamiętając jednak o tym, by kolory równoważyły się na ekranie. Istotna jest także to, by główne części witryny umieścić na osi, po której wędruje wzrok internauty – to wynika z standardów od lat obowiązujących w sieci.

Projektowanie stron internetowych – jakiej firmie powierzyć?

Jak nietrudno stwierdzić, stworzenie skutecznej witryny www nie będzie łatwe. W razie witryny komercyjnej złym pomysłem będzie zatem samodzielne jej zaprojektowanie. Chcąc mieć pewność, że witryna będzie przynosić zyski, należy powierzyć to specjalistom – zwłaszcza firmie specjalizującej się tak w projektowaniu stron, jak i ich programowaniu, optymalizacji oraz pozycjonowaniu.

Kontakt z firmą:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]