Jak dotrzeć do klientów online? O pozycjonowaniu dla firm z Krakowa

Pragniesz poznać więcej szczegółów o pozycjonowaniu stron Kraków? Wejdź na seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/.

Powszechność internetu oraz prostota korzystania z niego do wyszperania potrzebnych artykułów i usług doprowadziła do tego, iż każda marka chce teraz zaistnieć w sieci. Rzecz jasna, samo posiadanie strony firmowej nie oznacza, iż nowi klienci nas znajdą – najważniejsza jest wszak widoczność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Wiele niedużych firm, które świadczą usługi tylko na określonym obszarze bądź nawet w jednym mieście, np. w Krakowie albo w Poznaniu, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Tymczasem odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron to okazja dla mniejszych przedsiębiorstw

Użytkownicy internetu szukając w wyszukiwarkach ofert sklepów albo usług korzystają głównie z fraz lokalnych, a więc zawierających nazwę konkretnej miejscowości, jak np. “masażysta kraków”, “restauracja gruzińska kraków” czy “sklep sportowy kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla mniejszych przedsiębiorstw na pokazanie swojej oferty ewentualnym odbiorcom, zamieszkującym konkretną miejscowość. Oferta pozycjonowania dla biznesów regionalnych nie odbiega wiele od standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się w zasadzie tym, że strategia SEO skierowana jest na podniesienie widoczności głównie fraz lokalnych, np. przez napisanie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF czy zdobywanie linków z tak zwanymi NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie firmy z daną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla biznesów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w obszarze optymalizacji, pozycjonowania i projektowania stron internetowych od blisko 15 lat. Przez ten okres dogłębnie poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu regionalnym biznesom zwiększyć widoczność ich stron firmowych i tym sposobem pozyskać nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie link building, poprawę contentu oraz optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem działań czuwa osobisty Account Manager, a korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może monitorować na bieżąco efekty pozycjonowania.

Kontakt z firmą:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]