Flobo – automatyczna obsługa należności

Szukasz szczegółowych wiadomości dotyczących automatycznej windykacji należności? Skieruj się na https://tinyurl.com/y97kjgk9

Przedsiębiorcy bezustannie poszukują narzędzi, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a zarazem zredukować czas tracony na obsługę niektórych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale także obsługuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczne księgowanie faktur poprzez integrację z usługą mass collect banku

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z programem fakturowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a następnie kontroluje czy przyszły przelewy od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, pozwala aplikacji na rozróżnienie poszczególnych płatników, bo każdy z nich ma nadany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należności. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę z czasochłonnego obowiązku ręcznego księgowania przelewów, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu innych istotnych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości spełni oczekiwania nie tylko większych firm, ale także i tych małych, które w ciągu miesiąca obsługują około stu dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną pożyteczną funkcję, szczególnie potrzebną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie napotykają problemy z nieterminowymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznego księgowania przelewów dla domów wypoczynkowych, szkół oraz podmiotów oferujących usługi

Nie jesteś pewny czy aplikacja Flobo to odpowiednie rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo oferuje kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, pośród których znajdziesz tę, która perfekcyjnie spełni Twoje wymagania. Ta aplikacja bez problemu księguje należności abonamentowe, więc znakomicie sprawdzi się w uczelniach językowych bądź niepublicznych, a więc tam, gdzie opłaca się czesne. Flobo przyda się też hotelom, domom wypoczynkowym, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w ustalonych transzach. A co z podmiotami oferującymi różnorodne usługi? Jeśli pomiot za zrealizowanie usługi pobiera opłaty z góry, Flobo będzie kontrolować wpłaty do klientów i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]