Aparat do fali uderzeniowej – nieinwazyjna terapia

Fala uderzeniowa aparat. Zdobądź więcej wiadomości.

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia, która pomaga leczyć schorzenia różnego typu. Jak jest stosowana i kiedy warto się na nią zdecydować?

Gdzie stosowany jest aparat do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest szeroko stosowana w rehabilitacji, ortopedii, kosmetologii, medycynie sportowej, a także wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi przenika kilkanaście centymetrów w głąb organizmu i oddziałuje bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla sąsiadujących tkanek i charakteryzuje się wysoką skutecznością w walce z rozmaitymi schorzeniami. Nowoczesne aparaty do fali uderzeniowej niezwykle precyzyjnie aplikują impulsy, dzięki czemu terapia przynosi nadzwyczaj dobre efekty. Aparaty do fali uderzeniowej sprawdzą się m.in. w terapii schorzeń związanych z narządami ruchu, takich jak zapalenie ścięgien, zespół bolesnego barku, ostroga piętowa czy bóle kręgosłupa. Aparat do fali uderzeniowej może być używany w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez fizjoterapeutów i kosmetologów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – wysoka efektywność

Dostępne na rynku aparaty wykorzystujące falę uderzeniową są zaopatrzone w 2 niezależne aplikatory oraz kanały, dzięki czemu możliwe jest zastosowanie terapii u dwóch osób równocześnie. Nowoczesny sprzęt wysyła falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy docierające do tkanek nieinwazyjnie stymulują zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co umożliwia redukcję sygnałów bólowych u chorych skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową przynosi ulgę w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Kontakt z firmą:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]