Wyjątkowa biżuteria z koralem

Jeśli chcesz kupić biżuterię z koralem, koniecznie wejdź na www.bizutik.pl/bizuteria-z-koralem.

Słowo koral pochodzi od hebrajskiego wyrażenia “gord” oznaczającego amulet. Dało to początek wierzeniom, iż jest wzbogacony we właściwości ochronne. Osoby posiadające biżuterię z koralem, strzeżone są przed negatywną energią i złymi mocami. Ponadto, kamień korala relaksuje osoby zestresowane i wzburzone. Symbolizuje siłę i często nazywany jest również kwiatem morza. Poświęcony bogini Wenus, miał wzbudzać uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – świetne uzupełnienie Twojego stroju

Mówi się, że najpiękniejszą ozdobą kobiety jest jej promienny uśmiech. Nie mniej jednak elegancka, właściwie dopasowana biżuteria doskonale sprawdza się jako uzupełnienie stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem jest drobna i bardzo delikatna, w związku z czym idealnie nadaje się do codziennych kreacji, ale też na specjalne okazje. Kamień korala występuje barwach: łososiowym, czarnym oraz niebieskim.

Jak biżuteria z koralem może wpłynąć na stan naszego zdrowia?

Pozytywnego wpływu biżuterii z koralem doszukuje się również w sferze medycznej. Kamień korala rozgrzewa i ożywia organizm, pozytywnie oddziałując na układ krwionośny. Jego barwa blednie, kiedy organizm jest niedożywiony i cierpi na niedokrwistość. Biżuteria z koralem zalecana jest przede wszystkim osobom młodym. Pomaga uregulować cykl menstruacyjny i korzystnie wpływa na polepszenie płodności. Osoby będące pod dużą presją i szybko wpadające w gniew, mogą zdać się na jego działanie redukujące. Uznaje się, iż osoba nosząca biżuterię z koralem, może liczyć na spokojne życie rodzinne, wolne od stresu.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]