Szukasz unikatowej biżuterii wysokiej jakości? Udaj się do jubilera

Nie masz wiedzy w tym temacie? Skorzystaj z porad złotnika Kraków.

Wraz z ożywieniem rynku i zwiększeniem się dostępu do internetu, zreformowaliśmy też nasze zwyczaje odnośnie robienia zakupów. Dzisiaj bardzo chętnie korzystamy z opcji zakupów w sieci. I chociaż w internecie można odnaleźć niemal wszystko, wciąż wiele produktów opłaca się nabywać w sklepach stacjonarnych. Biżuteria stanowi jedną z nich.

Sklep jubilerski – skorzystaj z pomocy rzeczoznawcy

Kupno platynowego pierścionka, broszki bądź naszyjnika wiąże się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Tym samym, żeby być pewnym, że biżuteria spełni całkowicie nasze wymagania, najlepiej obejrzeć ją osobiście u jubilera. Jest wiele przesłanek, które przemawiają za takim postępowaniem. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, przede wszystkim gdy zamierzamy nabyć pierścionek czy też obrączki, mamy możliwość przymierzyć biżuterię oraz sprawdzić jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na palcu. Jeżeli natomiast wybierzemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on za luźny albo zbyt ciasny, jubiler na naszą prośbę dostosuje go do pożądanego wymiaru lub wykona nowy. Następnym atutem zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z fachowej wskazówki jubilera. Podpowieon, które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, pomoże nam dopasować stosowny kruszec, zaprezentuje popularne trendy we wzornictwie, a osobom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co teraz wręcza się z okazji komunii, imienin czy ślubu.

Sklep jubilerski – naprawa zepsutej biżuterii oraz skup metali szlachetnych

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich wyrobów złotniczych, ale również pełnią pomocnicze usługi. Renowacja zniszczonej biżuterii jest główną z nich. Jeżeli odpadł nam kryształek z kolczyka lub zerwał się łańcuszek, złotnik w mgnieniu oka i po mistrzowsku naprawi go w swojej pracowni. Przerobi także obwód sygnetu, gdy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał większy obwód palca. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje także na pierścionku czy zawieszce datę, podziękowania, gratulacje albo inny znaczący dla nas tekst. Z kolei jeśli pragniemy sprezentować komuś niepowtarzalny upominek, ewentualnie mamy swój pomysł na wisiorek albo sygnet, możemy zlecić jubilerowi wykonanie biżuterii według naszego szkicu. A jeśli w domu trzymamy uszkodzoną lub niepotrzebną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Kontakt z firmą:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]