Srebrna biżuteria – stylowa i bezpieczna

Kliknij tu po więcej informacji o biżuteria srebrna sklep internetowy.

Jest z ludźmi od stuleci i pomimo dostępności różnych nowych projektów, naprawdę niewiele się zmieniła. Biżuteria stale pełni identyczną funkcję – jest swoistą dekoracją człowieka, a także umożliwia wyrażenie własnego ja. Nic zatem zaskakującego, iż biżuterię równie często noszą panie oraz mężczyźni, maluchy oraz ich rodzice, osoby z rozmaitych klas społecznych. Bez względu na to, jakie wzory cenimy, prawie za każdym razem biżuteria jest wykonywana z podobnych surowców – najczęściej ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria bywa tak chętnie kupowana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, żeby posłużyły co najmniej pięć dziesięcioleci?

Zdrowa srebrna biżuteria

Największym plusem srebrnej biżuterii okazuje się z całą pewnością fakt, iż jej używanie daje szansę uniknąć różnych powikłań. Srebro jest antyseptyczne, zatem noszenie srebrnej biżuterii jest zalecane osobom, które niedawno przekłuły ciało. Nie możemy zapomnieć też o jego wyglądzie, który idzie w parze z dość niskimi cenami.

Srebrna biżuteria – jak dbać?

Srebro posłuży wiele lat, jednak powinniśmy prawidłowo o nie zadbać. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, kiedy pracujemy – może się ona zarysować albo pęknąć w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria musi również być pielęgnowana w wodzie z alkoholem lub amoniakiem. Należy przechowywać ją w szkatułce z delikatną tkaniną – unikniemy tak zarysowań.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]