Potrzebujesz silników DC i serwonapędów? Sprawdź ofertę polskiego dystrybutora

Zamów silnik bezszczotkowy na https://tinyurl.com/ygycde9b.

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz coraz szersze użycie robotyki w najróżniejszych dziedzinach przemysłu, wymusza poszukiwanie odpowiednich rozwiązań z obszaru układów napędowych i sterowania. Polska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując między innymi precyzyjne układy napędowe i sterowniki serwo od najlepszych globalnych producentów.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty ELMO Motion Control i Eisele Antriebstechnik GmbH

Istniejąca od przeszło 15 lat na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych), silników elektrycznych prądu stałego, jak również przekładni falowych i planetarnych produkowanych z surowców wysokiej jakości przez najlepszych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, dostarczającej czułe niewielkie serwonapędy wyróżniające się dużą żywotnością i solidnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy są stosowane między innymi w produkcji frezarek, robotów przemysłowych czy systemów służących do automatyzacji intralogistyki, a ze względu na możliwość ich użycia w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w lotnictwie, kosmonautyce i kriogenice.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znanej z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci oraz bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Natomiast serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD bardzo dobrze pracują w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, wysokiej wilgotności (nawet do 90%), jak również przy ekspozycji na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne.

Polska firma Ultra Robotics dostarcza też produkty Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp, Positec i Bodine Electric Company.

Kontakt z firmą:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]